თქვენსა და “ორბელიანს” შორის  დადებული შეთანხმება არეგულირებს თქვენს მიერ პლატფორმის გამოყენების პირობებს, მათ შორის მასალების და ინფორმაციის გამოყენებას, თქვენს უფლებებსა და იმ ფუნქციონალებს, რომლებიც საშუალებას გაძლევენ მიიღოთ დონაცია, გააკეთოთ შემოწირულობა, შექმნათ ანგარიში, დაიწყოთ პროექტი და ისარგებლოთ საიტზე არსებული სხვა მსგავსი ფუნქციონალით.
1. შეთანხმების პირობებზე დათანხმება გულისხმობს, რომ თქვენ ეთანხმებით ამ ხელშეკრულებაში გაწერილ წესებს და პირობებს.
2. გადახდისას თქვენ აღიარებთ და თანხმდებით, რომ ხართ სრულწლოვანი და აწერთ ხელს ხელშეკრულებას “ორბელიანთან”. თუ ორგანიზაციის სახელით აკეთებთ განაცხადს ან დონაციას, მაშინ უზრუნველყოფთ, რომ თქვენ ხართ შესაბამისი უფლებამოსილების მქონე წარმომადგენელი, რათა იმოქმედოთ კომპანიის/ორგანიზაციის სახელით.
3. “ორბელიანი” იტოვებს უფლებას შეასწოროს ხელშეკრულება გარკვეული ვადის გასვლის შემდეგ და გამოაქვეყნოს ის მხოლოდ ამ პლატფორმაზე.
4. “ორბელიანს” აქვს უფლება ცვლილებები შეიტანოს საიტში და არ იღებს ვალდებულებას შეინახოს თქვენ მიერ წარმოდგენილი კონტენტი წინასწარი შეტყობინების გარეშე.
5. პერსონალური ინფორმაციის შენახვას და გამოყენებას არეგულირებს ჩვენი პერსონალური ინფორმაციის დოკუმენტი.
თქვენ ეთანხმებით და აცნობიერებთ, რომ:
–  თქვენ გვაწვდით უტყუარ ინფორმაციას;
–   რომ გაქვთ უფლება გააზიაროთ ეს ინფორმაცია;
–   თქვენ ხართ პასუხისმგებელი თქვენი პროფილის დაცვაზე;
–   თქვენს მიერ საჯაროდ გამოქვეყნებული ინფორმაცია შესაძლებელია მესამე პირმა გამოიყენოს                                        ”ორბელიანთან” შეუთანხმებლად;
საიტზე ქცევის წესები:
ეთანხმებით, რომ თქვენ არ გამოაქვეყნებთ ან გაავრცელებთ:
1.1. პოსტს, რომელიც შეიცავს სიძულვილის ენას, დამამცირებელ და მუქარის შემცველ კონტენტს, ტყუილს ან დამახინჯებულ ინფორმაციას;
1.2. რაიმეს, რაც დაცული არ არის  პატენტით, გამოქვეყნების უფლებით, საკუთრების უფლებით, უფლების მქონე ადამიანის ნებართვის გარეშე;
1.3. მასალას, რომელიც ხელს შეუწყობს ტერორისტულ ან კრიმინალურ საქმიანობას, რომელიც ახალისებს ძალადობას.
ხელშეკრულების მოქმედების შეწყვეტა:
2.1. ხელშეკრულება ძალაშია მის შეწყვეტამდე.
2.2. “ორბელიანს” უფლება აქვს შეგიზღუდოთ სერვისზე წვდომა, თუ თქვენ არღვევთ ამ ხელშეკრულებას.                ”ორბელიანი” არაა ვალდებული წინასწარ გაცნობოთ ამის შესახებ.
შემომწირველებისათვის:
3.1. გადახდის პირობები მითითებულია საიტზე. თქვენ შეგიძლიათ, მხოლოდ ბარათით გადახდა ან პირდაპირ “ორბელიანის” ანგარიშზე ჩარიცხვა, თუ მიუთითებთ პროექტის სათაურს გადმორიცხვისას.
3.2. ჩვენ ვცდილობთ, რომ ინფორმაცია იდეის ავტორებზე, მიზნებზე, პროექტის მიმდინარეობაზე მაქსიმალურად ზუსტი იყოს და ვამოწმებთ პროექტის ავტორის  ვალიდურობას გამოქვეყნებამდე. ასევე, შეიძლება შეიცვალოს პროექტის სამიზნე თანხა ლარის კურსის ცვალებადობის გამო ან პროექტის ავტორის თხოვნის საფუძველზე.
3.3. თქვენ ვალდებულებას იღებთ, რომ გადახდის დროს იყენებთ მხოლოდ თქვენს პირად ბარათს ან თქვენს პირად ფინანსურ ანგარიშს.
3.4. “ორბელიანი” არ აბრუნებს შემოწირულობას.
3.5. “ორბელიანი” შეცვლის შემოწირულობის სამიზნე პროექტს იმ შემთხვევაში, თუ სამიზნე პროექტის ავტორმა უარი განაცხადა თანხის მიღებაზე. ”ორბელიანი” თქვენთან შეთანხმებით თანხას სხვა მსგავსი შინაარსის/მიზნის პროექტს ჩაურიცხავს.
თქვენ მიერ გაზიარებული ინფორმაციის გამოყენება:
4.1. ჩვენი პერსონალური ინფორმაციის დაცვის დოკუმენტი არეგულირებს პერსონალური ინფორმაციის გამოყენების უფლებებს. როდესაც ეთანხმებით სერვისის გამოყენების პირობებს, თქვენ ასევე ეთანხმებით ამ დოკუმენტის პირობებს.
4.2. თქვენს გვერდზე ატვირთული კონტენტი უნდა იყოს თქვენი და არ არღვევდეს საავტორო უფლებებს.
4.3. “ორბელიანს” უფლება აქვს ჩაასწოროს ინფორმაცია ან  წაშალოს, თუ ვთვლით, რომ  კონტენტი არღვევს საავტორო უფლებებს ან შეიცავს მუქარის, ძალადობის მოწოდებებს.
4.4. “ორბელიანს” უფლება აქვს გამოიყენოს თქვენს მიერ ატვირთული კონტენტი თქვენი პროექტის და პლატფორმის პოპულარიზაციის მიზნით.
უსაფრთხოება:
5.1. თქვენ პირადად ხართ პასუხისმგებელი თქვენი პირადი ანგარიშის, იმეილის, პაროლის მონაცემების დაცვაზე და არ უნდა გაუზიაროთ ის მესამე პირს.
5.2. საიტის უსაფრთხოება დაცულია ანტი-ვირუსული პროგრამებით და ინკრიპტის ტექნოლოგიით. მაგრამ გთხოვთ, გააცნობიეროთ, რომ,  როგორც ნებისმიერი საიტი, “ორბელიანის” პლატფორმაც არაა დაცული ჰაკერული შეტევებისგან.
5.3. ბარათის და ფინანსური ტრანზაქციის უსაფრთხოებაზე პასუხისმგებელია TBC  ბანკი და “ორბელიანს” არ აქვს წვდომა თქვენი ბარათის მონაცემებზე.
საიტის გამართული მუშაობა:
6.1. ჩვენ ყველანაირად ვეცდებით, რომ საიტი მუშაობდეს შეფერხების გარეშე. მაგრამ შეიძლება არსებობდეს შეცდომები საიტის ფუნქციონირებისას. ასეთების აღმოჩენის შემთხვევაში, გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ.
ზოგადი დებულებები:
7.1. “ორბელიანმა” შეიძლება შეცვალოს საიტის გამოყენების პირობები და გამოაქვეყნოს განახლებული ვერსია მხოლოდ ელექტრონული ფორმით ამავე საიტზე.
7.2. “ორბელიანი” არ იღებს ვალდებულებას მიაწოდოს საჩუქარი შემომწირველს დონაციის სანაცვლოდ. საჩუქრის შეთავაზებასა და მიწოდებაზე მთლიანად პასუხისმგებელია იდეის ავტორი. შემომწირველი და იდეის ავტორი თანხმდებიან საჩუქრის მიწოდების პირობებზე ინდივიდუალურად.
7.3. “ორბელიანი” ვალდებულებას იღებს შეამოწმოს დაფინანსებული პროექტის განხორციელება და გაუგზავნოს სამიზნე პროექტის ფინანსური ანგარიშგების დოკუმენტი შემომწირველს ასეთი თხოვნის არსებობის შემთხვევაში.
7.4. “ორბელიანი” ვალდებულებას იღებს შეამოწმოს პროექტის ვალიდურობა და უფლება აქვს საჭიროების შემთხვევაში მოითხოვოს დამატებითი ინფორმაციის წარდგენა იდეის გამოქვეყნებამდე.

The agreement between you and “Orbeliani Meti” governs the terms of your use of the platform, including the use of materials and information, your rights and the functionality that allows you to receive a donation, make a donation, create an account, start a project and use other similar functionality on the site.
-
- By agreeing to the terms of this Agreement, you agree to be bound by the terms and conditions set forth in this Agreement.
- When paying, you acknowledge and agree that you are of legal age and sign the contract with “Orbeliani Georgia”. If you are making an application or donation on behalf of an organisation, you ensure that you are a duly authorized representative to act on behalf of the company/organisation.
- “Orbeliani Georgia” reserves the right to amend the agreement after a certain period of time and publish it only on this platform.
- “Orbelian Georgia” has the right to make changes to the site and does not undertake to save the content submitted by you without prior notice.
You agree and acknowledge that:
– You provide us with accurate information;
– That you have the right to share this information;
– You are responsible for protecting your profile;
Rules of conduct on the site:
You agree that you will not post or distribute:
1.1. Post that contains hate speech, derogatory or threatening content, false or misleading information;
1.2. Anything that is not protected by patent, copyright, or copyright, without the permission of the person holding the right;
1.3. Material that promotes terrorist or criminal activity that promotes violence.
Termination of the contract:
2.1. The contract is valid until its termination.
2.2. “Orbeliani Georgia” has the right to restrict your access to the Service if you violate this Agreement. Orbeliani Georgia is not obliged to notify you in advance.
For donors:
3.1. Terms of payment are specified on the website. You can only pay by card or transfer directly to the “Orbeliani Meti” account if you indicate the title of the project when transferring.
3.2. We try to make the information about the authors of the idea, the goals, the progress of the project as accurate as possible, and we check the validity of the author of the project before publication. Also, the target amount of the project can be changed due to fluctuations in the exchange rate of GEL or at the request of the project author.
3.3. You undertake to use only your personal card or your personal financial account when paying.
3.4. “Orbeliani Georgia” does not return the donation.
3.5. “Orbeliani Georgia” will change the target project of the donation if the author of the target project refuses to accept the money. In agreement with you, “Orbeliani Georgia” will transfer the amount to another project with a similar content/purpose.
Use of Information You Share:
4.1. Our privacy policy governs the rights to use personal information. When you agree to the terms of use of the Service, you also agree to the terms of this document.
4.2. Content uploaded to your page must be your own and not violate copyright.
4.3. “Orbeliani Georgia” has the right to correct the information or delete it if we believe that the content violates copyright or contains threats, calls for violence.
4.4.”Orbeliani Georgia” has the right to use the content uploaded by you to promote your project and platform.
Safety:
5.1. You are personally responsible for protecting your personal account, email, password data and must not share it with any third party.
5.2. TBC Bank is responsible for the security of the card and financial transactions, and “Orbeliani Georgia” does not have access to your card data.
Proper operation of the site:
6.1. We will do our best to keep the site up and running without interruption. But there may be errors in the operation of the site. If you find any, please contact us.
General provisions:
7.1. “Orbeliai Georgia” may change the terms of use of the site and the published notice only electronic notice on the same site..
7.2. “Orbeliani Georgia” does not undertake to deliver a gift to the donor in exchange for the donation. The author of the idea is entirely responsible for the offer and delivery of the gift. The donor and the author of the idea agree on the terms of gift delivery individually.
7.3. “Orbeliani Georgia” undertakes to check the implementation of the financed project and to send the financial statement document of the target project to the donor in case of such a request.
7.4. “Orbeliani Georgia” undertakes to check the validity of the project and has the right, if necessary, to request the submission of additional information before publishing the idea.