პერსონალური ინფორმაცია
“ორბელიანი” პატივს სცემს თქვენს პირად სივრცეს და იცავს პერსონალური ინფორმაციის დაცვის ვალდებულებას საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად. ჩვენ ვითხოვთ თქვენს პირად ინფორმაციას იმისთვის, რომ შევძლოთ პლატფორმის საშუალებით  მოგაწოდოთ ინფორმაცია “ორბელიანის” შემოთავაზებების შესახებ. ჩვენ პასუხისმგებლობით ვეკიდებით თქვენს მიერ გაზიარებულ ინფორმაციას და არ ვუზიარებთ მას მესამე მხარეს.
რა ინფორმაციას ვაგროვებთ:
ჩვენ ვიყენებთ google analytics და ვიგებთ მომხმარებლების რაოდენობას, ქცევას, დაყოვნების დროს და მომხმარებლების წარმომავლობას ქვეყნების მიხედვით.
რეგისტრაციისას სავალდებულოა სახელის, გვარის, იმეილისა და ტელეფონის გაზიარება მხოლოდ იდეის ავტორებისთვის. ეს ინფორმაცია გვჭირდება, რომ იდეის ავტორთან შევათანმხოთ პროექტის დეტალები, ფინანსური მხარე, სამოქმედო გეგმა და ა.შ.
შემოწირულობის გაკეთებისას ჩვენ ვინახავთ მხოლოდ შემომწირველების სახელს და იმეილს, ხოლო ფინანსური ტრანზაქციისას ბარათის მონაცემებზე და მის დაცვაზე პასუხისმგებელია  TBC ბანკი. თქვენ ისე ხართ დაცული ტრანზაქციისას, როგორც სხვა ნებისმიერი ტრანზაქციის გაკეთებისას, რომელსაც TBC ბანკის დახმარებით აწარმოებთ. შემომწირველების სიას ჩვენს პლატფორმაზე ვაქვეყნებთ და ვუზიარებთ მას იდეის ავტორს, თუ არ გაქვთ მონიშნული ანონიმური გადახდის ფუნქცია.
თქვენი უფლებები:
თქვენ შეგიძლიათ ნებისმიერ დროს განაახლოთ თქვენი პერსონალური ინფორმაცია პლატფორმაზე. პროფილში განთავსებული ინფორმაციის სისწორეზე თქვენ ხართ პასუხისმგებელი. თუ თქვენ გამოცვალეთ იმეილი აუცილებლად უნდა ჩაასწოროთ მონაცემები თქვენს პროფილში, რათა შევძლოთ ხარვეზების გარეშე დაკავშირება.
თუ გსურთ, რომ გავაუქმოთ თქვენი ანგარიში ჩვენს პლატფორმაზე, მაშინ მოგვწერეთ privacy@orbeliani.net
თქვენ უფლება გაქვთ მოითხოვოთ თქვენი ინფორმაციის გამოყენების შეზღუდვა, თუ არ გსურთ, ორბელიანისგან მიიღოთ ინფორმაცია სერვისებისა და სიახლეების შესახებ. ამისთვის დაგვიკავშირდით privacy@orbeliani.net

Personal information
“Orbeliani” values your personal space and is committed to protecting your personal information in accordance with Georgia’s legislation. We collect your personal information to furnish you with details about “Orbeliani” offers through our platform. We assume responsibility for the information you provide and do not disclose it to third parties.
We utilize Google Analytics to comprehend user counts, behaviors, latency, and user origins by country.
During registration, it is mandatory to provide your first name, last name, email, and phone number solely for idea authors. This information is necessary to establish agreement with idea authors regarding project particulars, financial aspects, action plans, etc.
When making a donation, we retain only the donor’s name and email. TBC Bank is accountable for card data and its security during financial transactions. Your transaction security is equivalent to any other transaction facilitated by TBC Bank. We display the list of donors on our platform and share it with the idea originator, unless you choose the anonymous payment option.
Your entitlements:
You have the liberty to update your personal information on the Platform at your convenience. Ensuring the accuracy of your profile information is your responsibility. If your email address changes, you must rectify the data in your profile for error-free communication.
If you wish to deactivate your account on our platform, please reach out to us at Orbelianigeorgia@gmail.com.
You retain the right to request limitations on the utilization of your information if you prefer not to receive service updates and news from Orbelian. To exercise this right, kindly contact us at Orbelianigeorgia@gmail.com.